Alienware CST S2 Beat Saber turnaj 2022

Alienware CST S2 Beat Saber turnaj 2022

Shrnutí Beat Saber turnaje CST S2

Akci jsme si moc užili a doufáme, že všichni zúčastnění také. Jsme rádi za hojnou účast a perfektní výkony, které hráči podávali. Naší snahou bylo vyhovět širokému spektru požadavků, co se headsetů a nastavení týče a díky tomu bylo možné podávat skvělé výkony.

Věříme, že se Vám v této nově otevřené aréně líbilo tak jako nám. Vládla zde skvělá atmosféra, což jste dokazovali i vy při povzbuzování hrajících, zvláště pak obrovský potlesk při odehrání finálových duelů. 🤩

Tento turnaj se vydařil právě také díky tomu, že jsme získali velikou podporu od PlayZONE arény a to právě díky poskytnutí prostoru a headsetů i s počítačovými stanicemi a projekcí na velkoplošnou obrazovku po dobu celého dne. Dále pak také podporu od firmy Dell Alienware a to v podobě krásných cen pro všechny finalisty. (Budeme rádi, pokud nám pošlete fotku, kde jste s cenou od Alienware vyfoceni) 👽

Z důvodu kapacitních možností nebylo možné pro Vás připravit věci, na které jste byli zvyklí a tím je například živý stream z turnaje. Jelikož turnaje pořádáme úplně neziskově, tak si ani nemůžeme dovolit si na to někoho najmout, a to je právě výzva pro Vás pomoci nám toto vytvořit nebo se zapojit do organizace těchto turnajů. :Awwwww:

Speciálně bychom chtěli poděkovat Lukymu Davaayy za skvělou pomoc při přípravách a zároveň za výborný výběr map pro všechny pooly. Taky maty_pospa za perfektní focení po celou dobu turnaje, jeho úžasné fotky můžete najít zde. Dále všem, co nám jakkoliv v průběhu turnaje pomáhali při nastavení, radou či předáváním informací ostatním. 

Zde jsou vítězi jednotlivých kategorií:

Výherkyní kategorie "Bez headsetu" se stala michalalill
Výherkyní kategorie "Ženy" se stala bergerkaa 
Výhercem kategorie "30+" se stal niemand

Finálová čtyřka v hlavní kategorii:

Na celkovém čtvrtém místě se umístil Davaayy (Lukáš) na headsetu Oculus Quest hned za třetím Spectre, který hraje na Valve Index. Na druhém místě skončil podle Scoresaber žebříčku nejlepší slovenský hráč stq na Oculus Quest. Výhercem CST S2 se stal VlaaaceK (Jakub), který po dobu všech turnajů CST podával špičkové výkony.

Na závěr jste mohli vidět exhibiční duel výherce CST S2 a nejlepšího českého hráče dle Scoresaber žebříčku, kterým je UwU, ten dokázal, že i když accuracy nepatří mezi jeho silné stránky, tak dokáže zahrát tak těžké mapy, jako nikdo z nás.

Budeme se těšit i příště a doufáme i ve vaší pomoc, aby případné následující turnaje, byly o to více úspěšné a sledovanější. 🥳 👍